14.02.2018

Sevgililer Günü No:1903'te Kutlanır

İşte bir 14 Şubat daha geldi çattı. Sevgilinizle romantik bir gün sizi bekliyor. Bütçenize uygun bir hediye ve/veya bu özel günü layığıyla kutlayacağınız bir program hazırlama telaşında olduğunuzu biliyoruz. Bunun için de size dopdolu bir program öneriyoruz.

Programımız Saat 14:00’te  Astrolog Seryal Dinçer ile Aşk ve Astroloji Sohbetleri ile başlıyor. Dinçer’in anlatacağı Aşkın 4  Hali, No:1903’te ücretsiz olarak herkese açık bir seminer olacak. Dinçer aynı zamanda sunumunun sonunda sorularınıza da yanıt verecek.

Akşamındaysa çok özel bir sevgililer günü yemeği sizi bekliyor.  Arka planda Keman Virtüözü Irina Gerasimova’nın canlı performansı ve Bold  Restoran’ın romantik ambiyansında sevgilinizle harika bir gece geçirebileceksiniz. Başlangıcından tatlısına kadar eşsiz bir menü eşliğinde hem aşka hem aşk yemeklerine doyacaksınız.

Gecenin sürprizi ise 23:00’te Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’in DJ’liğinde  80’lerin ve 90’ların en güzel parçaları ile hayat bulacak eğlenceli bir parti ile taçlanacak.

Bu özel gün için yerinizi ayırtmayı unutmayın! Detaylı bilgi ve rezervasyon için 02125261903’ü arayabilirsiniz.